Technologie

 

 

.

Dlaždice technologie 1

DIGITÁLNÍ TISK

Sublimační tiskárna MIMAKI JV22 s technologií Variable Dot System, která výrazně zvyšuje vizuální kvalitu tisku (vykreslení barevných přechodů a vyšší škálu barevných odstínů). Tiskne se na šířku 160 cm s rozlišením 1400 x 1400 dpi.Tiskárnu používáme k potisku transferového papíru, ze kterého se potisk fixací přenáší na látku. U sublimačního tisku dochází k obarveníjednotlivých vláken tkaniny. Výsledný potisk je rychlý a snadný, levný, fotorealistický, mechanicky a vodě odolný a má zvýšenou UV stabilitu.

Dlaždice technologie 2

EKOSOLVENTNÍ TISK

Velkoformátová inkoustová tiskárna Epson Stylus Pro GS6000 pro digitální tisk využívá osmibarevnou sadu rozpustných inkoustů Epson UltraChrome™ GS. Vytváří kvalitní a trvanlivé tisky s dokonalými barvami vhodné pro vnitřní i venkovní využití. Výtisky odelné vůči poškrábání a i bez laminace vykazují odolnost proti vodě a UV záření po dobu 1,5 let. Tiskárna Epson Stylus Pro GS6000 je ideální pro tisk reklamní grafiky, projekcí, fotografií a reprodukcí uměleckých děl. Max. šíře 160 cm s rozlišením 1400 x 1400 dpi. Tisk. hlava Epson Micro Piezo™ je šetrná k životnímu prostředí.

Dlaždice technologie 3

SUBLIMAČNÍ TRANSFÉROVÝ LIS

TRANSFÉROVÝ LIS MONTI ANTONIO mod.90 transferový lis s vakuovým systémem pro transfér sublimačního inkoustu natištěného na transferový papír. Na papír se motiv tiskne zrcadlově převrácený. Pomocí lisu a teploty 200 stupňů celsia se vytištěný motiv přenese do vláken textilie v max. rozměru 150 x 100 cm, která obsahuje v povrchové vrstvě nejméně 60% polyesteru, jako jsou lycra nebo stretch tkaniny, koberce, rohože, vlajky, ale také na sklo, kov, plast, dřevo, keramické obklady, PVC a PU ražba. Je vhodný pro výrobu sportovních oděvů, dresů, praporů, dekoračních materiálů atd.

Dlaždice technologie 4

ŘEZACÍ PLOTR

ŘEZACÍ PLOTR BL-8122 BLACK LINE SmartCut je kvalitní plotr pro řezaní standartních vinil. a reflex. fólií až pro šablony pro pískování. Šířka média: 1300 mm. Max šířka řezu: 1220 mm. Maximální tloušťka média: 1 mm. Maximální rychlost řezání: 600 mm / s. Mechanická přesnost: 0,025 mm.

Dlaždice technologie 5

TRANSFÉROVÝ LIS

Multifunkční termolis PRIME 6 v 1 tento lis používáme pro sublimaci a termotransfer, nažehlování flock a flex fólií, zlacení a stříbření, další metody, u kterých je potřeba tepelné zpracování pod tlakem. Je možné vyrobit např. keramické hrnky, talíře, dlaždice, podložky pod myš, klíčenky, trička, čepice a mnoho dalšího. Pracovní plocha obsahuje termolis 36 × 36 cm, topné objímky na hrnky, topné těleso na talíře, pracovní deska na čepice. CE certifikace, která dokládá, že termolis splňuje všechny příslušné požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví a ochranu životního prostředí.

Dlaždice technologie 6

SÍTOTISK

Sítotiskový karusel je variabilní šestibarvové ruční sítotiskové zařízení. Možnost nezávislého otáčení šablon a tiskových desek, přesný soutisk barev a snadná manipulace. Umožňuje i nekontaktní tisk. Doplňky tohoto stoje je bleskový mezisušič BSF a sušící infra tunel ke končnému zafixování barvy. Max. rozměr rámů 800x600 mm, standardní rozměry desky 400x600 mm. Pracovní desky jsou v různých fomátech např. rukávové, formát A4 atd. dle potřeby je možné připravit desku na míru. Spcializujeme se na potisk triček, mikin, prac. oděvů. a text. přířezů, ale také drobných reklamních předmětů.

Dlaždice technologie 7

AUTOMATICKÝ SÍTOTISK

Variabilní sedmibarvové automatické sítotiskové zařízení. Velmi přesný soutisk barev a snadná manipulace. 8 stanic s rozměrem tisku 400x400 mm. Specializujeme se na potisk triček, mikin, prac. oděvů. a text. přířezů, ale také drobných reklamních předmětů.

Dlaždice technologie 8

Membránový lis

Profesionální membránový lis malého formátu pro fixování, přenos a sublimaci. Dostupný jako lis na čepice / lis na malé věci do formátu 15 x 20cm / kombi lis na obojí.

pozadi_prezentace_technologie